Denné letné jazykové tábory

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Happy Children Camp Terchová - denný jazykový tábor

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR PRE DETI ZO ŽILINY A OKOLIA.
 
JEDINEČNÝ DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR V PRÍRODE PLNÝ ZÁŽITKOV A DOBRODRUŽSTIEV - HAPPY CHILDREN CAMP TERCHOVÁ - 11. ROČNÍK.
 
 
Profesionálna starostlivosť o Vaše deti.
Kvalitný jazykový program.
Jedinečný zážitkový program.
Čistý vzduch v Terchovej.
 
Čo je Happy Children Camp?
Je to úspešný denný jazykový tábor v Žiline v Terchovej pre deti vo veku od 5 do 10 rokov. Happy Children Camp je plný života a veselých detí.
Prečo Happy Children Camp Terchová?
Podstatou denného jazykového tábora  je intenzívny jazykový program na podporu komunikačných zručností. Deti ráno preberáme a večer ich rodičom opäť vrátime usmiate a plné nezabudnuteľných zážitkov.
 
Happy Children Camp je denný jazykový tábor, na ktorý sa nezabúda. Program vychádza zo základných pedagogicko - psychologických zásad o detskej psychike.
 
Jazykový program
V dennom jazykovom tábore Happy Children Camp sa deti angličtinu milujú učiť. Využívame materiály určené len pre deti, prípadne pre deti, ktoré ešte nevedia písať. Jazykový program je vedený v angličtine a profesionálne vyškolenými lektormi.

Rozvíjame najmä komunikačné skúsenosti, ale aj počúvanie, čítanie a písanie. Do denného jazykového tábora  sa môžu prihlásiť aj deti, ktoré neovládajú angličtinu. Deti sú rozdelené do úrovňových skupín.
 
Projekty a kvízy
Súčasťou denného jazykového tábora - jazykového programu je tvorba projektov, ktoré sú každý rok na rôznu tému.
 
Deti tvoria svoje projekty v skupinách a na záver nám svoje projekty odprezentujú. Jazykový program dopĺňajú kvízy, ktoré realizujeme v prírode.
 
Certifikáty
Na záver denného jazykového tábora v Žiline - Terchová získa každé dieťa certifikát Medzinárodnej Jazykovej Agentúry a možnosť uplatniť si zľavy na ďalšie naše služby a programy pre celú Vašu rodinu.
 
Športové aktivity
Vzhľadom k tomu, že  denný jazykový tábor - Happy Children Camp sa koná v areáli relaxačného centra Terchovec máme k dispozícii telocvičňu a vonkajšie priestory. Deti si môžu zahrať futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis alebo si môžu zaskákať na trampolíne a zahrať bowling. V programe nechýba aerobic a rôzne loptové hry a súťaže. Deti si môžu zaplávať za zvýhodnenú cenu v bazéne pod dozorom dospelých ľudí a plavčíka.
 
 
Spoločenské aktivity
Spoločenských aktivít je v dennom jazykovom tábore v Žiline -  v Happy Children Camp veľmi  veľa a deti si prídu naozaj na svoje.
Každý rok je vždy niečo nové a zaujímavé, napríklad súťaž o najkrajšiu Halloween masku, popoludnie čarodejníc a čarodejov, súťaž Miss and Boy, plávanie v rekreačnom stredisku Terchovec, modelovanie a práca s drôtom.
 
Besedy s osobnosťami Terchovej
Keďže Terchová je obec plná zaujímavých ľudí, pripravíme deťom každý rok besedu s osobnosťou Terchovej. V dennom jazykovom tábore -  Happy Children Camp už bol známy muzikant z bratov Muchovcov a maliar Fero Mucha, umelec z Obývačkového orchestra Rudo Patrnčiak a umelecký rezbár Ján Martoš.
 
Výlety
Súčasťou denného jazykového tábora - Happy Children Camp sú výlety do okolia Terchovej. Chodievame na Oravcové, do Tiesňav, na Grúň a tiež ku soche Jánošíka. Deťom v dennom jazykovom tábore ukážeme kostol a obec Terchovú a porozprávame im historické a zemepisné zujímavosti.
 
Rafting
V našom dennom jazykovom tábore sa všetky deti za príplatok môžu zúčastniť splavovania rieky Orava na trase Párnica - Kraľovany. Samozrejme aktivita je dobrovoľná. Úsek je bezpečný aj pre trojročné deti a rodičia sa nemusia báť. Deti dostanú vesty a na rafte sú až dvaja vyškolení inštruktori. Rafting zabezpečuje spoločnosť Damaro Riecky. Skvelý zážitok pre Vaše dieťa.
 
Lanový park
Prihláste Vaše dieťa na lanový park v Terchovej pre viac adrenalínu a zážitkov. Lanový park je svojou mierou náročnosti vhodný pre všetky vekové kategórie. Pri prevádzke Lanového parku sú prítomní inštruktori, ktorí dozerajú na bezpečnosť prevádzky. Deti sú počas prevádzky v horolezeckých postrojoch. 
 
Doprava do Terchovej
Ráno o 7.40 hod. sa stretávame každý deň na autobusovej stanici na parkovisku, kde preberáme deti do našej starostlivosti a podvečer okolo 16.50 hod. na rovnakom mieste deti vraciame rodičom. V prípade dostatočného počtu detí je možné objednať autobus. Ak nie je dostatočný počet detí, využívame služby klimatizovanej medzimestskej hormadnej dopravy. Doprava do Terchovej je zahrnutá v cene. V prípade väčších skupiniek detí z firiem je potrebné počítať s doplatkom za dopravu o cenu objednaného autobusu alebo autobusovej taxi služby priamo do Terchovej, a to sumou, ktorá sa rozpočíta podľa počtu detí rozdelenou na cenu za extra dopravu.
 
Strava a pitný režim
Deti v dennom jazykovom tábore v Žiline majú po celý deň zabezpečený pitný režim a jeden krát do dňa výdatný obed priamo v relaxačnom centre Terchovec. Obed zahŕňa polievku a hlavné jedlo. O jedálnom lístku sú rodičia vopred informovaní. Desiatu a olovrant, prípadne zmrzlinu alebo inú pochutinu si deti môžu zakúpiť v bufete.
 
Termíny
počas letných prázdnin
1. turnus 13.7. - 27.7. 2020
2. turnus 10.8. - 14.8. 2020
 
Cena: 119 EUR 
V cene je zahrnuté:
 
jazykoví lektori - jazykový program
animačný program
doprava
strava
pitný režim
dozor
záverečný certifikát
pomôcky
malé odmeny
 
 
Tešíme sa na Vaše ratolesti!