Doučovanie pre deti ZŠ

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Jazykové kurzy v Žiine - doučovanie ZŠ

Charakteristika

Doučovanie je typ individuálneho jazykového kurzu jeden lektor - jeden kurzista (žiak, študent, dospelý), ktorý sa zameriava na slabé stránky vo vedomostiach cudzieho jazyka. Na základe podrobnej analýzy z rozhovoru o požiadavkáchžiaka -  klienta nastavuje sa veľmi individuálny a špecifický jazykový program, ktorý klientovi - žiakovi upravuje a dopĺňa vedomosti. Lektor  klienta - žiaka koordinuje a klient - žiak za pomoci lektora „dobieha“ staronové vedomosti.

Jazykové úrovne
Doučovanie prebieha na rôznych jazykových úrovniach.

Metodika výučby
Účastníkom individuálnych jazykových kurzov garantujeme rast v oblasti vzdelávania v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie  (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku), ak je potrebné  a z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Termíny a čas
Termíny a čas si zákazník určuje sám. Doučovanie je flexibilné a dá sa podľa požiadaviek zákazníka po dohode s lektorom variovať.

Učebné materiály
Pri doučovaní používame výukové  materiály s rôznych osvedčených zdrojov (Oxford, Macmillan, Camridge, Longman, Hauber,...). Ak je nevyhnutné, môžeme navrhnúť zakúpenie, čo najvhodnejšej literatúry na precvičovanie a domáce úlohy.

Cenník
základný balíček lekcií na 8 týždňov stojí 110, 40 EUR (intenzita 1 x 60 minút týždenne), sú samozrejme možné aj iné varianty. Pre iné varianty nás prosím kontaktujte. 

od 10, 35 €/1 vyučovacia hodina - 45 minút

od 13, 80 €/1 vyučovacia hodiny - 60 minút

Cena sa môže meniť v závislosti od počtu hodín a dĺžky trvania kurzu - výhodná zľava. Alebo sa cena môžu posunúť vyššie podľa náročnosti výučby, ak si zákazník želá špecifickú prípravu, napríklad výučbu odbornej slovnej zásoby.

Prihláška

Všeobecné podmienky

Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk

Tešíme sa na Vás!