Firemné jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Firemné jazykové kurzy v Žiline

Získajte úspech a sebavedomie vo firemnom jazykovom kurze.

Medzinárodná Jazyková Agentúra zabezpečuje firemné jazykové kurzy ako  systematické jazykové vzdelávanie pre úspešné spoločnosti, ktoré investujú do osobnostného rozvoja svojich zamestnancov a to na Slovensku ako firemné kurzy ako aj v zahraničí prostredníctvom jazykových pobytov.
 
Efektívne a podľa Vašich predstáv.
Našim cieľom je maximálne individuálne prispôsobenie sa potrebám a cieľom Vašej firmy a našim profesionálnym prístupom vytvoriť efektívny jazykový program, ktorý prinesie úspech Vašej spoločnosti na súčasnom trhu práce.
 
Vstupný audit.
Na začiatku firemného jazykového kurzu je hĺbkový rozhovor o predstavách a požiadavkách na firemný jazykový kurz. Určuje sa čas, intenzita a priestory pre firemný jazykový kurz. Zhŕňajú sa požiadavky na lektora. Po dohodnutí všetkých požiadaviek Vám potom ponúkneme vstupný audit, ktorým analyzujeme doterajšie znalosti účastníkov firemného jazykového kurzu. Za takýto audit Vaša spoločnosť neplatí žiadne poplatky a je zdarma.
 
Kontrola a priebeh firemných jazykových kurzov
Pokiaľ si želáte môže sa počas celého priebehu firemného jazykového kurzu uskutočňovať priebežná kontrola – vedomostné testy, ktoré starostlivo monitorujeme a o výsledkoch informujeme pracovníkov, ktorí majú priebeh firemného jazykového kurzu na starosti alebo Vás ako riaditeľa spoločnosti.
 
Jazykové vzdelávanie prebieha v rovine získania všeobecných komunikačných schopností v cudzích jazykoch, ale aj v podobe špecifického jazykového vzdelávania určeného pre vybrané cieľové (profesijné) skupiny, napríklad pracovná angličtina pre sekretárky, ktoré dohadujú stretnutia alebo telefonická nemčina pre obchodníkov marketingového oddelenia. To, čo sa chcete naučiť si určujete len Vy sami.
 
Cena je rôzna a záleží od počtu ľudí v skupine a náročnosti a špecifikách jazykového kurzu. Prosím kontaktujte nás pre vypracovanie cenovej ponuky pre Vás! 
 
Miesto výuky firemného jazykového kurzu.
Záleží od dohody s Vami. Firemný jazykový kurz môže prebiehať v priestoroch Vašej spoločnosti raz alebo niekoľko krát do týždňa alebo raz do týždňa na vybranej chate alebo v hoteli. Miesto a intenzitu firemného jazykového kurzu si určujete samy alebo sa môžete inšpirovať našou ponukou.


Kontaktujte nás: 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk