Individuálne jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Individuálne jazykové kurzy v Žiline

Charakteristika
 
Populárne jazykové individuálne kurzy face to face - jeden lektor, jeden kurzista sú pre zaneprázdnených a "rozbehaných" ľudí alebo pre ľudí vyžadujúcich špeciálnu prípravu napríklad na prácu do zahraničia (vodiči, chyžné, práca v hoteliérstve...) alebo pracovný pohovor.

Program individuálneho jazykového kurzu je veľmi prispôsobivý. Na želanie zákazníka sme schopní zostaviť študijný plán "šitý na mieru" a venovať sa len vyhradenej slovnej zásobe a nevyhnutným gramatickým zákonitostiam.

Jazykové úrovne
Ponúkame rôzne úrovne a medziúrovne individuálnych jazykových kurzov. Všetko dôkladne prejdeme so zákazníkom a potom vyberieme navhodnejšiu alternatívu na vedenie efektívneho individuálneho jazykového kurzu.

Metodika výučby
Účastníkom individuálnych jazykových kurzov garantujeme rast v oblasti vzdelávania v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie  (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku) a z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Termíny a čas
Termíny a čas si zákazník určuje sám. Individuálny jazykový program je flexibilný a dá sa podľa požiadaviek zákazníka po dohode s lektorom variovať.

Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka. v rámci individuálneho programu. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich klientov. Výučbový materiál vyberáme vždy po konzultácii so zákazníkom. Pri krátkodobých programoch môže výučba prebiehať aj bez učebníc.

Cenník
Individuálna výučba s lektorom "Profesionál"
10, 50  € / 1 lekcia - 45 minút
14  €  /1 lekcia - 60 minút
 
Individuálna výučba s lektorom "Expert"
12  € / 1 lekcia - 45 minút
16  €  / 1 lekcia - 60 minút

Cena sa môže meniť v závislosti od počtu hodín a dĺžky trvania kurzu - výhodná zľava. Alebo sa cena môžu posunúť vyššie podľa náročnosti alebo podmienok výučby, ak si zákazník želá špecifickú prípravu, napríklad výuku odbornej slovnej zásoby.

Cenník
 
Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk

Tešíme sa na Vás!