Intenzívne jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Intenzívne jazykové kurzy v Žiline

Charakteristika

Intenzívne jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, ruštiny francúzštiny, taliančiny, španielčiny či slovenčiny v Žiline sú určené pre tých, ktorí sa potrebujú naučiť len to podstatné a dôležité pre rôzne účely a ciele. Môže to byť práca do zahraničia alebo pracovný pohovor.

Program intenzívneho jazykového kurzu angličtiny, nemčiny, ruštiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny či slovenčiny v Žiline je veľmi prispôsobivý. Na želanie zákazníka sme schopní zostaviť študijný plán "šitý na mieru" a venovať sa len vyhradenej slovnej zásobe a nevyhnutným gramatickým zákonitostiam.

Jazykové úrovne
Ponúkame rôzne úrovne a medziúrovne intenzívnych jazykových kurzov v Žiline. Všetko dôkladne prejdeme so zákazníkom a potom vyberieme navhodnejšiu alternatívu na vedenie efektívneho intenzívneho jazykového kurzu.

Metodika výučby
Účastníkom jazykového kurzu garantujeme rast v oblasti vzdelávania v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku) a z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Termíny a čas
Termíny a čas si zákazníci určujú samy. Intenzívne jazykové kurzy  sú flexibilné.

Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka. v rámci individuálneho programu. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich klientov. Výučbový materiál vyberáme vždy po konzultácii so zákazníkom. Pri krátkodobých programoch môže výučba prebiehať aj bez učebníc.

Cenník 
Podľa počtu osôb v skupine alebo ako individuálny program.

Kontaktujte nás: mjazilina@mjazilina.sk, 0903 966 043, 0915 875 414

Tešíme sa na Vás!