Jazykové kurzy do 4 osôb

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Jazykové kurzy do 4 osôb - mikroskupiny

Charakteristika

Mikroskupinové jazykové kurzy v Žiline, v ktorých Vám garantujeme maximálne 4 osoby v skupinke sú určené na rozvoj a upevnenie všeobecnej znalosti cudzích jazykov a komunikácie. Na takomto type jazykového kurzu sa zdokonalíte vo všetkých oblastiach jazyka - v čítaní, počúvaní, písaní a najmä rozprávaní.

Našim cieľom je naučiť Vás cudzí jazyk používať aktívne, nebáť sa prejaviť a komunikovať. V našich jazykových kurzoch pristupujeme ku každému klientovi veľmi individuálne, takže s nami veľmi ľahko nadobudnete pocit istoty a pohody. Znalosť cudzieho jazyka Vám zabezpečí kariérny rast a určite zmení Váš život.

Jazykové úrovne
Mikroskupinové jazykové kurzy kurzy ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca:


Metodiky výučby
Účastníkom jazykových kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku). Z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Termín a čas jazykového kurzu 
Do prihlášky uvediete dni a časy, ktoré Vám vyhovujú najviac. My Vás zaradíme do skupiny so študentmi s rovnakým časom a termínom výučby.

Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich klientov.

Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú zahraniční a slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s bohatými skúsenosťami. Sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie vedú dynamicky a pútavo. Výsledky a priebeh kurzu sú starostlivo monitorované!

Cenník

Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414 alebo emailom mjazilina@mjazilina.sk
 
 
Tešíme sa na Vás!!!