Jazyková škola Žilina ponúka kvalitné jazykové kurzy angličtiny.

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Jazykové kurzy angličtiny v Žiline

Prečo anglický jazyk?
Jazykový kurz angličtiny v Žiline otvárame priebežne počas celého školského roka. Angličtina je v dnešnej dobe už samozrejmosťou a preto, ak ste sa rozhodli pre štúdium anglického jazyka, urobíme všetko preto, aby ste sa angličtinu naučili a prakticky túto reč aj ovládali.
 
Jazykové kurzy.
Môžete si vybrať zo širokej ponuky jazykových kurzov  anglického jazyka v Žiline a rôznych typov intenzít. V skupinkách je maximálny počet osôb 4, pri individuálnych kurzoch je to jeden účastník. V ponuke máme:
 
Ako to celé prebieha?
  1. Kontaktujte nás a my Vám poradíme
  2. Prejdeme si s Vami pre Vás najvhodnejší model jazykového kurz
  3. Vypíšete prihlášku
  4. My pre Vás pripravíme lektora a rezervujeme Vám učebňu
  5. Pošleme Vám pozvánku a jazykový kurz uhrádzate (platbou na účet alebo v hotovosti)
  6. Začnete si jazykový kurz a plníte si svoj sen
  7. O rok si už sami vypýtate lístok na vlakovej stanici v zahraničí v angličtine alebo si niečo bez problémov zakúpite v obchode
  8. Pokiaľ si želáte môžete obdržať certifikát o absolvovaní jazykového kurzu
 
V čom sme iní?
Každá jazyková agentúra ponúka svojim zákazníkom niečo výnimočné. My sme výnimoční tým, že zákazníkovi nepredkladáme termíny vopred. Vy si termíny jazykového kurzu volíte samy podľa toho ako Vám to vyhovuje a my sa snažíme Vám vyhovieť, preto sa stáva, že v skupinkách môžu byť aj dvaja, traja alebo maximálne štyria.
 
Prečo mikroskupiny?
V dnešnej dobe, kde každý má svoju jazykovú históriu, niekto je lepší v komunikácii, iný v gramatike a predsa je to jedna jazyková úroveň – tu je na mieste to riešiť malými skupinkami, kde je priestor pre individuálny prístup. Takto je výučba oveľa efektívnejšia a rýchlejšia.
 
Naša výučba.
Učíme tak, aby sme Vás naučili. Riadime sa podľa štandardov a pravidiel Spoločného Európskeho Referenčného Rámca, čiže pracujeme spolu s Vami na rozširovaní slovnej zásoby, komunikačných zručnostiach či rozvíjame Váš cit pre porozumenie počúvaného textu. Gramatiku a cvičenia riešime do takej miery, ako je to pre Vás nevyhnutné. Vaše jazykové úrovne sa môžu  pohybovať do A1 po C2
 
Naše učebne.
Sú malé a útulné. V učebniach sa nachádzajú tabule a audio technika. Na stenách visia plagáty s rôznymi textami S priestormi nemáme veľké náklady a preto Vám môžeme ponúknuť skvelú cenu a dlhodobú efektívnu spoluprácu. Stačí, keď nám prezradíte Vaše predstavy.
 
Náš personál.
Sme tu pre Vás každý pracovný deň od 8.00 do 16.00 hod. Jazykové kurzy však  prebiehajú od skorého rána až do neskorého večera. Môžete nám zavolať kedykoľvek počas dňa – 0915 875 414 alebo 0903 966 043 alebo nám napíšte na email. Opýtajte sa na názor či radu bez toho, aby ste sa záväzne prihlasovali do nášho jazykového kurzu. Veľmi sa na Vás tešíme.