Jazykový kurz nemčiny

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Jazykové kurzy nemčiny v Žiline

Prečo nemecký jazyk?
Jazykový kurz nemčiny otvárame priebežne počas celého školského roka. Nemčinu naši klienti väčšinou vyhľadávajú najmä z dôvodu plánovanej práce v zahraničí a samozrejme z iných osobných dôvodov. Ak ste sa rozhodli pre štúdium nemeckého jazyka, urobíme všetko preto, aby ste sa nemčinu naučili a prakticky túto reč aj ovládali.
 
Jazykové kurzy nemčiny.
Môžete si vybrať zo širokej ponuky jazykových kurzov nemčiny a rôznych typov intenzít. V skupinkách je maximálny počet osôb 4, pri individuálnych jazykových kurzoch nemčiny je to jeden účastník. V ponuke máme:
Ako to celé prebieha?
  1. Kontaktujte nás a my Vám poradíme
  2. Prejdeme si s Vami pre Vás najvhodnejší model jazykového kurzu
  3. My pre Vás pripravíme lektora a rezervujeme Vám učebňu
  4. Pošleme Vám pozvánku a jazykový kurz uhrádzate (platbou na účet alebo v hotovosti)
  5. Začnete si jazykový kurz a plníte si svoj sen
  6. O rok si už sami vypýtate lístok na vlakovej stanici v zahraničí v angličtine alebo si niečo bez problémov zakúpite v obchode
 
V čom sme iní?
Každá agentúra ponúka pre svojich zákazníkov niečo výnimočné. My sme výnimoční tým, že zákazníkovi nepredkladáme termíny vopred. Vy si termíny jazykového kurzu volíte samy a my sa snažíme Vám vyhovieť, preto sa stáva, že v skupinkách môžu byť aj dvaja, traja alebo maximálne štyria.
 
Prečo mikroskupiny?
V dnešnej dobe, kde každý má svoju jazykovú históriu, niekto je lepší v komunikácii, iný v gramatike a predsa je to jedna jazyková úroveň – tu je na mieste to riešiť malými skupinkami, kde je priestor pre individuálny prístup. Takto je výučba oveľa efektívnejšia a rýchlejšia.