Konverzačné jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Konverzačné jazykové kurzy v Žiline

Charakteristika

Ak ste dosiahli určitý stupeň znalosti cudzieho jazyka a potrebujete sa zdokonaľovať iba v konverzácii cudzieho jazyka ponúkame Vám jazykové konverzačné kurzy. Upevnite a rozšírite si slovnú zásobu, v prejave sa stanete aktívnejší a rýchlejší. V našich jazykových kurzoch pristupujeme ku každému klientovi veľmi individuálne, takže s nami veľmi ľahko nadobudnete pocit istoty a pohody. Znalosť cudzieho jazyka Vám zabezpečí kariérny rast a určite zmení Váš život.
                                                                                                                  
Jazykové úrovne
Konverzačné kurzy ponúkame pre vyššie jazykové úrovne podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca B2, C1 a C2.

Metodiky výučby
Účastníkom jazykových konverzačných kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku).


Termíny a čas
Do prihlášky uvádzate termín a čas kurzu, ktorý Vám vyhovuje najviac. My vytvoríme mikroskupinu z ľudí, ktorým vyhovuje rovnaký termín ako Vám. Garantujeme Vám maximálny 4 osoby v skupine.  Samozrejme do jazykových kurzov môžete kedykoľvek vstúpiť.
 

Učebné materiály
Konverzačné jazykové učebné materiály sa určujú podľa dohody. Ponúkame British Council, Oxford, Macmillan, Longman, Cambridge alebo iný rovnako kvalitný a osvedčený   konverzačný materiál zostavený podľa konverzačných tém, ktoré si samy navrhujete. Alebo konverzačnú literatúru Oxford, Cambridge, Macmillan Longman, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá. Literatúru si môžete zakúpiť u nás so zľavami od 10 do 20 percent. Lekcie sú dynamické a zaujímavé.

Lektor
Ponúkame Vám konverzácie s kvalifikovanými lektormi z USA a GB pre nižšie stupne ponúkame kvalifikovaných slovenských lektorov. Lektori pracujúci u nás sú s bohatými skúsenosťami, priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie sú pútavé a veľmi intenzívne.

Cenník 

Efektívne miniskupinky - garantujeme max. 4  študenti v skupinke

Využite akciu - Saturday Free!!! Vybrané termíny počas víkendu pre konverzácie s native speaker zadarmo!!!

 
Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk

Tešíme sa na Vás!