Letné jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Letné jazykové kurzy v Žiline

Letné jazykové kurzy v Žiline - charakteristika

Ponúkame Vám super intenzívne letné jazykové kurzy v Žiline za skvelé letné ceny!

Využite výhodné intenzívne inviduálne jazykové kurzy len za 99 EUR v letných mesiacoch júl a august 2020. Doprajte si jeden alebo dva týždne intenzívnej angličtiny či nemčiny alebo iného jazyka.  

Pokiaľ máte záujem o skupinové letné kurzy, je počet ľudí v skupine: 2 max. 4 osoby. Využite jedinečnú letnú ponuku až 50 % zľavu na super rýchle jazykové kurzy v lete a prihláste sa už teraz. V ponuke sú rôzne jazyky za cenu od 46 EUR na osobu.

Chcete si udržať úroveň vedomostí v cudzom jazyku? Nechcete vypadnúť z rytmu? Chcete sa dohovoriť na dovolenke?  Prihláste sa na flexibilné letné jazykové kurzy v Žiline. Precvičte si komunikáciu v cudzom jazyku, konverzačné schopnosti, slovnú zásobu, gramatiku, skrátka, všetko, na čo máte chuť.

Aj v lete sme tu pre Vás.

Letné jazykové kurzy - maximálne 4 osoby v skupine.

Jazykové úrovne
Letné jazykové kurzy v Žiline ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca.

Basic1 – praktická angličtina alebo nemčina – super rýchly jazykový kurz Vám za krátky čas poskytne základnú znalosť anglického jazyka, naučíte sa základné frázy a najdôležitejšiu gramatiku, získate základnú slovnú zásobu pre praktickú konverzáciu a dohovorenie sa napríklad na letisku, pri nákupoch, v reštaurácii, atď. Vhodné ako prvá pomoc pre dovolenkujúcich úplných začiatočníkov v angličtine. Pre vyššiu efektivitu je možné navýšiť počet lekcií za týždeň. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Basic2 – praktická angličtina alebo nemčina - super rýchly jazykový kurz pre pokročilejších začiatočníkov alebo večných začiatočníkov. Naučíte sa základné frázy pre praktickú konverzáciu a preopakujete si základnú gramatiku. Zameriavame sa na praktickú slovnú zásobu, ktorú potrebujete v každodenných situáciách – nákupy, reštaurácie, letisko, stretnutie s ľuďmi atď. Pre vyššiu efektivitu je možné navýšiť počet lekcií za týždeň. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Letné konverzácie pre mierne pokročilých B1 – komunikácia v angličtine alebo nemčine na rôzne témy. Účastníci jazykového kurzu si sami určujú témy, ktoré sú pre nich zaujímavé. Vami zvolené témy sú ťažiskom pre rozvoj a upevnenie slovnej zásoby na Vašej jazykovej úrovni. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Letné konverzácie pre pokročilých B2 - komunikácia v angličtine alebo nemčine na rôzne témy. Účastníci jazykového kurzu si sami určujú témy, ktoré sú pre nich zaujímavé. Vami zvolené témy sú ťažiskom pre rozvoj a upevnenie slovnej zásoby na Vašej jazykovej úrovni. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Ach tá gramatika! – letný super intenzívny jazykový kurz pre tých, čo chcú raz a navždy vyriešiť gramatiku. Preopakovanie gramatiky, zameranie na problémové gramatické javy, precvičovanie aj v praktických situáciách. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Letná príprava na maturitu B1 alebo B2 (každá jazyková úroveň zvlášť) – jazyková príprava s dôrazom na maturitné požiadavky, preopakovanie gramatických zákonitostí, práca so slovnou zásobou, skúšobné testy, počúvanie, konverzácia na vybrané – tie ťažšie témy, prípadne po dohode s lektorom sa zameriame na konkrétne oblasti, ktoré sú pre Vás problémové. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Letná príprava na FCE, CAE, CPE, TOEFL a IELTS – intenzívna príprava na Cambridge skúšky. Preopakovanie gramatických zákonitostí, práca so slovnou zásobou, skúšobné testy, počúvanie, konverzácia na vybrané témy. V príprave je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Metodiky výučby
Účastníkom letných jazykových kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku).

Termíny a cena
Termín jazykového kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách  v dopoludňajších alebo popoludňajších hodinách, prípadne je možná dohoda. Týždňové varianty sa dajú rozložiť aj do dvoch týždňov.

Dopoludňajšie vyučovanie: 10.00 hod. - 12.15 hod., prípadne podľa dohody
Popoludňajšie vyučovanie: 17.00 - 19.15 hod, prípadne podľa dohody
 
Ponúkame Vám niekoľko modelov výučby počas leta:
 
A. Intenzívny jazykový kurz - 15 lekcií týždenne, 1 lekcia = 45 minút
 
Počet osôb v skupine: 3 - 4
Počet lekcií za 1 týždeň: 15                       Počet lekcií za 2 týždne: 30    
Cena:  69 EUR/osoba                                  Cena:  138 EUR/osoba
Pôvodná cena: 138 EUR                              Pôvodná cena: 276 EUR
Tento variant sa dá rozložiť aj do 2 týždňov
 
Počet osôb v skupine: 2
Počet lekcií za 1 týždeň: 15                        Počet lekcií za 2 týždne: 30    
Cena: 103 EUR/osoba                                  Cena: 206 EUR/osoba
Pôvodná cena: 206 EUR                               Pôvodná cena: 412 EUR
Tento variant sa dá rozložiť aj do 2 týždňov
 
B. Štandardný jazykový kurz - 10 lekcií týždenne, 1 lekcia = 45 minút
 
Počet osôb v skupine: 3 - 4
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                      Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 46 EUR/osoba                                  Cena: 92 EUR/osoba
Pôvodná cena: 92 EUR                               Pôvodná cena: 184 EUR
Tento variant sa dá rozložiť aj do 2 týždňov
 
Počet osôb v skupine: 2
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                      Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 75  EUR/ osoba                                Cena: 150 EUR/ osoba
Pôvodná cena: 150 EUR                             Pôvodná cena: 300 EUR
Tento variant sa dá rozložiť aj do 2 týždňov
 
Individuálny program - 1 osoba v skupine:
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                      Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 99  EUR/ osoba                                Cena: 198  EUR/ osoba
Pôvodná cena: 103,50 EUR                        Pôvodná cena: 207  EUR
Tento variant sa dá rozložiť aj do 2 týždňov
 
Nástupné termíny:
Júl 2020 - 6.7., 13.7. 20.7., 27.7.
August 2020 - 3.8., 10.8., 17.8.
 
Maximálny počet osôb v skupine: 4 osoby
Pri nižšom počte osôb v skupine sa kurz otvorí avšak po vzájomnej dohode sa upraví cena alebo počet hodín.

Učebné materiály
Učebné materiály počas leta sú v cene kurzov. V prípade záujmu ponúkame British Council, Oxford, Macmillan, Longman, Cambridge alebo iný rovnako kvalitný a osvedčený   konverzačný materiál zostavený podľa konverzačných tém, ktoré si samy navrhujete. Alebo konverzačnú literatúru Oxford, Cambridge, Macmillan Longman, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá. Literatúru si môžete zakúpiť u nás so zľavami od 10 do 20 percent. Lekcie sú dynamické a zaujímavé.

Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s   bohatými skúsenosťami a sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie sú pútavé a veľmi intenzívne.

Kontaktujte nás: 0915 875 414, 0903 966 043  mjazilina@mjazilina.sk