Letné jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Letné jazykové kurzy v Žiline

Letné jazykové kurzy v Žiline - charakteristika

Ponúkame Vám super intenzívne letné jazykové kurzy v Žiline za skvelé ceny! Počet ľudí v skupine max. 4 osoby. Využite jedinečnú letnú ponuku 50 % zľavu na super rýchle jazykové kurzy v lete a prihláste sa už teraz. V ponuke sú rôzne jazyky.

Chcete si udržať úroveň vedomostí v cudzom jazyku? Nechcete vypadnúť z rytmu? Chcete sa dohodvoriť na dovolenke?  Prihláste sa na flexibilné letné jazykové kurzy v Žiline. Precvičte si komunikáciu v cudzom jazyku, konverzačné schopnosti, slovnú zásobu, gramatiku, skrátka, všetko, na čo máte chuť.

Aj v lete sme tu pre Vás.

Letné jazykové kurzy - maximálne 4 osoby v skupine.

Jazykové úrovne
Letné jazykové kurzy v Žiline ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca.

Basic1 – praktická angličtina alebo nemčina – super rýchly jazykový kurz Vám za krátky čas poskytne základnú znalosť anglického jazyka, naučíte sa základné frázy a najdôležitejšiu gramatiku, získate základnú slovnú zásobu pre praktickú konverzáciu a dohovorenie sa napríklad na letisku, pri nákupoch, v reštaurácii, atď. Vhodné ako prvá pomoc pre dovolenkujúcich úplných začiatočníkov v angličtine. Pre vyššiu efektivitu je možné navýšiť počet lekcií za týždeň. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Basic2 – praktická angličtina alebo nemčina - super rýchly jazykový kurz pre pokročilejších začiatočníkov alebo večných začiatočníkov. Naučíte sa základné frázy pre praktickú konverzáciu a preopakujete si základnú gramatiku. Zameriavame sa na praktickú slovnú zásobu, ktorú potrebujete v každodenných situáciách – nákupy, reštaurácie, letisko, stretnutie s ľuďmi atď. Pre vyššiu efektivitu je možné navýšiť počet lekcií za týždeň. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Letné konverzácie pre mierne pokročilých B1 – komunikácia v angličtine alebo nemčine na rôzne témy. Účastníci jazykového kurzu si sami určujú témy, ktoré sú pre nich zaujímavé. Vami zvolené témy sú ťažiskom pre rozvoj a upevnenie slovnej zásoby na Vašej jazykovej úrovni. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Letné konverzácie pre pokročilých B2 - komunikácia v angličtine alebo nemčine na rôzne témy. Účastníci jazykového kurzu si sami určujú témy, ktoré sú pre nich zaujímavé. Vami zvolené témy sú ťažiskom pre rozvoj a upevnenie slovnej zásoby na Vašej jazykovej úrovni. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne. Účastníci jazykového kurzu na záver získajú certifikát o absolvovaní jazykového kurzu.

Ach tá gramatika! – letný super intenzívny jazykový kurz pre tých, čo chcú raz a navždy vyriešiť gramatiku. Preopakovanie gramatiky, zameranie na problémové gramatické javy, precvičovanie aj v praktických situáciách. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Letná príprava na maturitu B1 alebo B2 (každá jazyková úroveň zvlášť) – jazyková príprava s dôrazom na maturitné požiadavky, preopakovanie gramatických zákonitostí, práca so slovnou zásobou, skúšobné testy, počúvanie, konverzácia na vybrané – tie ťažšie témy, prípadne po dohode s lektorom sa zameriame na konkrétne oblasti, ktoré sú pre Vás problémové. V jazykovom kurze je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Letná príprava na FCE, CAE, CPE, TOEFL a IELTS – intenzívna príprava na Cambridge skúšky. Preopakovanie gramatických zákonitostí, práca so slovnou zásobou, skúšobné testy, počúvanie, konverzácia na vybrané témy. V príprave je možné pokračovať aj nasledujúce týždne.

Metodiky výučby
Účastníkom letných jazykových kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku).

Termíny a cena
Termín jazykového kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách  v dopoludňajších alebo popoludňajších hodinách, prípadne je možná dohoda.

Dopoludňajšie vyučovanie: 10.00 hod. - 12.15 hod., prípadne podľa dohody
Popoludňajšie vyučovanie: 17.00 - 19.15 hod, prípadne podľa dohody
 
Ponúkame Vám niekoľko modelov výučby počas leta:
 
A. Intenzívny jazykový kurz - 15 lekcií týždenne
 
Počet osôb v skupine: 3 - 4
Počet lekcií za 1 týždeň: 15                Počet lekcií za 2 týždne: 30    
Cena:                                                    Cena: 
59 EUR/osoba                                      118 EUR/osoba
Pôvodná cena: 118 EUR                       Pôvodná cena: 236 EUR
 
Počet osôb v skupine: 2
Počet lekcií za 1 týždeň: 15                 Počet lekcií za 2 týždne: 30    
Cena:                                                     Cena: 
89 EUR/osoba                                       178 eur/osoba
Pôvodná cena: 178 EUR                        Pôvodná cena: 356 EUR
 
B. Štandardný jazykový kurz - 10 lekcií týždenne
 
Počet osôb v skupine: 3 - 4
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                 Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 39 EUR/osoba                            Cena: 75 EUR/osoba
Pôvodná cena: 78 EUR                         Pôvodná cena: 150 EUR
 
Počet osôb v skupine: 2
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                 Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 59 EUR/ osoba                            Cena: 118 EUR/ osoba
Pôvodná cena: 112EUR                         Pôvodná cena: 224 EUR
 
Individuálny program - 1 osoba v skupine:
Počet lekcií za 1 týždeň: 10                 Počet lekcií za 2 týždne: 20
Cena: 99 EUR/ osoba                           Cena: 199 EUR/ osoba
Pôvodná cena: 198 EUR                       Pôvodná cena: 398 EUR
 
Nástupné termíny:
Júl 2018 - 2.7., 9.7. 16.7., 23.7., 30.7.
August 2018 - 6.8., 13.8., 20.8., 27.8.
 
Maximálny počet osôb v skupine: 4 osoby
Pri nižšom počte osôb v skupine sa kurz otvorí avšak po vzájomnej dohode sa upraví cena alebo počet hodín.

Učebné materiály
Ponúkame British Council, Oxford, Macmillan, Longman, Cambridge alebo iný rovnako kvalitný a osvedčený   konverzačný materiál zostavený podľa konverzačných tém, ktoré si samy navrhujete. Alebo konverzačnú literatúru Oxford, Cambridge, Macmillan Longman, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá. Literatúru si môžete zakúpiť u nás so zľavami od 10 do 20 percent. Lekcie sú dynamické a zaujímavé.

Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s   bohatými skúsenosťami a sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie sú pútavé a veľmi intenzívne.

Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414,  mjazilina@mjazilina.sk