Medzinárodné certifikáty

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Medzinárodné certifikáty Cambridge ESOL

Charakteristika

Medzinárodná Jazyková Agentúra – Jazyková škola je členom partnerského programu British Council  Addvantage. Ak ste dosiahli určitý stupeň znalosti cudzieho jazyka a potrebujete medzinárodný certifikát my Vám ho pomôžeme získať.

Registrujeme študentov na tieto typy medzinárodných skúšok Cambridge ESOL:

KET  - jazyková úroveň A2/ false beginners

PET – jazyková úroveň B1/ intermediate

FCE – jazyková úroveň B2/ upper intermediate

CAE – jazyková úroveň C1/ advanced

CPE – jazyková úroveň C2/ expert

Čo sú medzinárodné certifikáty?

Medzinárodné certifikáty Cambridge ESOL sú svetovo uznávané certifikáty, ktoré akceptujú univerzity a zamestnávatelia z celého sveta. Každý rok sa testuje 1, 5 miliónov ľudí v 135 krajinách sveta. Medzinárodný certifikát FCE je plnohodnotnou náhradou za maturitnú skúšku v anglickom jazyku na Slovensku. Skúšky na získanie medzinárodných certifikátov Cambridge ESOL sú vykonávané podľa pravidiel Spoločného európskeho referenčného rámca tri krát do roka. Na Slovensku je možné ich vykonať aj v Žiline.

Príprava na skúšky

Medzinárodná Jazyková Agentúra v Žiline Vám poskytne úplnú prípravu na medzinárodné certifikáty Cambridge ESOL, ktorá však nie je nevyhnutná. Náš program pozostáva z písomného a ústneho testu, ktorý absolvujete u nás a zo skúšobných testov skúšky, na ktorú sa chcete zaregistrovať. Na základe nášho odporúčania Vám pripravíme najvhodnejší jazykový program.

Výber správnej skúšky

Čím vyššia úroveň, tým vyššia je skúška vo svete uznávaná. Dôležité však je, aby ste už požadovanú jazykovú úroveň dosahovali a na skúšku sa prostredníctvom nášho jazykového programu dôkladne pripravili. Ak požadovanú jazykovú úroveň nedosahujete, odporúčame Vám doplniť si jazykové vedomosti potrebné na Vami požadovanú skúšku v niektorých nami ponúkaných jazykových kurzoch. Príprava nie je nevyhnutná a na skúšku sa u nás môžete zaregistrovať aj bez jazykovej prípravy.

Učebný materiál

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje s British Council. Študentom poskytujeme širokú škálu učebných a prípravných materiálov.

Termíny a čas prípravného jazykového kurzu

Termín a čas kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách  v ranných, popoludňajších alebo večerných hodinách. Základom je vytvorenie skupiny o nejakom minimálnom počte účastníkov. Do jazykových kurzov môžete kedykoľvek vstúpiť.

Lektori

Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s   bohatými skúsenosťami a sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie sú pútavé a veľmi intenzívne. Poskytujeme aj zahraničných lektorov.

Kontaktujte nás: 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk

Prihlášku si prosím stiahnite tu, všeobecné podmienky sú tu.

Tešíme sa na Vás!!!