Odborné jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Odborné jazykové kurzy v Žiline

Charakteristika

Ponúkamé Vám širokú škálu odborných jazykových kurzov v Žiline s rôznym zameraním ako je: obchod a financie, právo, medicína, stavebníctvo, atď.
 
Business English
Business English alebo obchodná angličtina je dnes najžiadanejšou kategóriou jazykových programov. Medzinárodná Jazyková Agentúra Vám ponúka kvalitný jazykový program so zameraním na obchodnú angličtinu s prihliadnutím na aktuálne témy.

Uvedomujeme si, že v Business English je dôležitá v prvom rade komunikácia, či už ústna alebo písomná. Všetky tieto jazykové prejavy si s nami precvičujete a zdokonaľujete sa. Okrem Business English sa špecializujeme aj na finančnú angličtinu, vhodnú pre zamestnancov bánk alebo vedúcich pracovníkov finančných inštitúcií.
 
Jazykové úrovne
Business English ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca a to od úrovní A2, B1, B2, C1, C2.
 
Metodiky výučby
Účastníkom jazykových kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál In Company, The Business, Market Leader a ďalšie učebnice a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku). Z metód vyučovania Business English sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.
 
Termíny a čas
Termín a čas kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách v ranných, popoludňajších alebo večerných hodinách. Základom je vytvorenie skupiny o nejakom minimálnom počte účastníkov. Do jazykových kurzov môžete kedykoľvek vstúpiť. Business English môže samozrejme prebiehať aj v rámci firemného kurzu.
 
Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich klientov.
 
Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s bohatými skúsenosťami a sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie vedú dynamicky a pútavo. Výsledky a priebeh kurzu sú starostlivo monitorované!

TYPY KURZOV
 
Raňajkujte s nami!
Ranný jazykový kurz, ktorý prebieha v ranných hodinách a vytvorí sa podľa požiadaviek skupiny. Môže prebiehať 1 x týždenne alebo 2 x týždenne po jednej hodine, jeden a pol hodine alebo dvoch hodinách. Čas a intenzitu si vyberáte sami.

Relaxujte s nami popoludní a večer!
V popoludňajšom alebo večernom kurze je možné si zvoliť ktorýkoľvek čas podľa Vašej chuti a potreby po 12.00 hodine. Opäť sa dokážeme v maximálnej možnej miere prispôsobiť požiadavkám zákazníka.
 
Cenník na požiadanie!
 
Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414 alebo emailom mjazilina@mjazilina.sk