Úplná príprava na maturitu

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Úplná príprava na maturitu v Žiline

Charakteristika

Intenzívna a veľmi individuálna jazyková príprava na skúšku dospelosti  - na maturitnú skúšku. Príprava na maturitu Vás zdokonalí vo všetkých oblastiach jazyka - v čítaní, počúvaní, písaní a najmä rozprávaní. Našim cieľom je naučiť Vás cudzí jazyk používať aktívne, nebáť sa prejaviť a komunikovať. V našich kurzoch pristupujeme ku každému klientovi veľmi individuálne, takže s nami veľmi ľahko nadobudnete pocit istoty a pohody.

Metodiky výučby
Účastníkom garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku a v oblastiach, ktoré sú pre zvládnutie maturitnej skúšky nevyhnutné. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku). Z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Termíny a čas
Termín a čas kurzu si vyberáte podľa Vašich možností vo viacerých časových variáciách  v ranných, popoludňajších alebo večerných hodinách. Základom je vytvorenie skupiny o nejakom minimálnom počte účastníkov. Do jazykového kurzu môžete kedykoľvek vstúpiť.

Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si najvhodnejšiu maturitnú jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu a prípravu na maturitu je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica a výukový materiál, ktorý  spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti zdokonaľovania sa cudzieho jazyka.

Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s   bohatými skúsenosťami a sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie vedú dynamicky a pútavo. Výsledky a priebeh kurzu sú starostlivo monitorované!

 
Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk
 
Tešíme sa na Vás!!!