Víkendové jazykové kurzy

 
 
 

Infolinka:

0915 875 414

0903 966 043

mjazilina@mjazilina.sk

 

 
 
slider_01.jpg slider_02.jpg slider_03.jpg
 
 
 
 

Víkendové jazykové kurzy v Žiline

Charakteristika

Ak máte pracovný týždeň hektický a nemáte čas na štúdium cudzieho jazyka, ponúkame Vám víkendové jazykové kurzy. Študujte a komunikujte v cudzom jazyku v sobotu alebo v nedeľu v čase, ktorý si stanovíte Vy.

Aj pri víkendových jazykových kurzoch Vám garantujeme maximálne 4 osoby v skupine.

Našim cieľom je naučiť Vás cudzí jazyk používať aktívne, nebáť sa prejaviť a komunikovať. V našich jazykových  kurzoch pristupujeme ku každému klientovi veľmi individuálne, takže s nami veľmi ľahko nadobudnete pocit istoty a pohody. Znalosť cudzieho jazyka Vám zabezpečí kariérny rast a určite zmení Váš život.

Jazykové úrovne
Miniskupinové kurzy ponúkame v rôznych jazykových úrovniach podľa štandardov Spoločného Európskeho Referenčného Rámca A1, A2, B1, B2, C1, C2. Ponúkame aj medziúrovne, stačí, keď sa prihlásite a vyberiete si Vašu úroveň.

Metodiky výučby
Účastníkom jazykových kurzov garantujeme rast v komunikácii v cudzom jazyku. Pri výučbe používame kvalitný a osvedčený učebný materiál a moderné technológie (PC, CD a DVD ROM, DVD, audiotechniku). Z metód vyučovania cudzieho jazyka sú to mind map, role play, rôzne komunikačné hry, simulácia reálnych situácií, diskusia, polemika, tematické bloky, prvky Callanovej metódy, atď.

Učebné materiály
U nás máte možnosť zakúpiť si jazykovú literatúru so zľavami od 10 do 20 percent. Základom pre výučbu cudzieho jazyka je s Vami prekonzultovaná a nami posúdená najvhodnejšia učebnica, ktorá vždy spĺňa najnáročnejšie kritériá v oblasti výučby cudzieho jazyka. Táto základná literatúra sa potom dopĺňa o ďalší materiál, ktorým podporujeme dynamiku lekcií a pozornosť našich klientov.

Lektori
Lektori Medzinárodnej Jazykovej Agentúry sú zahraniční a slovenskí, väčšinou dlhšie žijúci v zahraničí, s bohatými skúsenosťami. Sú priateľskí a ochotní Vám pomôcť a naučiť Vás, čo najviac. Lektori sú špeciálne trénovaní a jednotlivé lekcie vedú dynamicky a pútavo. Výsledky a priebeh kurzu sú starostlivo monitorované!

Cenník víkendových jazykových kurzov.

Prihláška

Všeobecné podmienky

Kontaktujte nás: 0903 966 043, 0915 875 414, mjazilina@mjazilina.sk

Tešíme sa na Vás!